System sprzedaży dla przedsiębiorców

Jeżeli prowadzą Państwo działalność gospodarczą związaną z branżą automatyki AGD, chłodnictwa i klimatyzacji istnieje możliwość uzyskania dostępu do cen hurtowych i przeglądania całego asortyment w serwisie safrano.pl

Aby tak się stało należy się zarejstrować i spełnić postanowienia regulaminu serwisu safrano.pl

2.Aby składać zamówienia i uzyskać dostęp do cen hurtowych wymagana jest rejestracja.
ad2.1 Użytkownik który chce uzyskać dostęp do cen hurtowych musi być już zarejestrowany w systemie sprzedaży firmy Safrano, lub, jeżeli nie jest, wysłać dodatkowo:

  • kopię zaświadczenia o zgłoszeniu działalności gospodarczej,
  • kopię nadania numeru REGON,
  • kopię nadania numeru NIP.

faxem lub pocztą.

ad2.2 Użytkownik rejestrujący się automatycznie zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Safrano, jedynie w celach handlowych.

ad2.3 W celu potwierdzenia tożsamości osoby deklarującej chęć uzyskania dostępu do cen hurtowych administrator może sprawdzić tożsamość rejestrującego telefonicznie, lub drogą elektroniczną, używając informacji zawartych w formularzu rejestracyjnym.

UWAGA - Konto będzie ważne przez kolejny miesiąc, i zostanie każdorazowo przdłużone o kolejny miesiąc gdy klient dokona zaukup na kwote co najmniej 300 zł netto.

ad2.4 Administrator serwisu rozpatrzy maksymalnie w ciągu 7 dni, czy dana osoba jest wierzytelna i doda ją do bazy klientów hurtowych.

ad2.5 Administrator ma prawo odrzucić prośbę o rejestracje bez uzasadniania przyczyn

ad2.6 Jeżeli rejestracja zostanie przeprowadzona pomyślnie, klient zostanie przeniesiony do grupy użytkowników z cenami hurtowymi.

ad2.7 Osoby aktywne i zamawiające w systemie safrano mogą uzyskiwać kolejne rabaty, co jest przyznawane i ustalane na osobnych negocjacjach handlowych.

Obsługiwane obszary
Obsługiwane obszary: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra